strona główna gimnazjum . strona główna biblioteki

Publiczne Gimnazjum nr 26 im. Mikołaja Reja w Łodzi

nazwa podstrony

Aktualności

Wspieraj swoją bibliotekę

Nasza biblioteka zgłosiła się do akcji „Wspieraj swoją bibliotekę”, której organizatorem jest księgarnia internetowa Gandalf. Prowadzona przez księgarnię akcja ułatwia bibliotece zbieranie punktów, które następnie wymieniamy na książki. Każdy zakup w księgarni Gandalf, w którym użyty zostanie specjalny kod przyznany Naszej bibliotece, powiększa konto punktowe biblioteki. Kod może zostać użyty przez każdą osobę — jednorazowo lub wielokrotnie, w zamówieniach prywatnych, indywidualnych czy zbiorowych.

Prosimy pamiętać o Nas podczas internetowych zakupów w Gandalfie oraz namawiać przyjaciół, rodzinę i znajomych, by wspierali Nasz księgozbiór.

Kod naszej biblioteki to: KUTNY

Materiały dla nauczycieli

Wszystkie informacje umieszczone w tym dziale

Multimedia: nabytki z roku 2009

Książki, broszury: nabytki z lat 2009 — 2010

Wszystkie informacje zostały umieszczone na tej stronie w dobrej wierze i z przekonaniem, że służą właściwym celom – lepszemu poznaniu polskiej kultury, a przez to kształtowaniu potrzeby dalszego tej kultury współtworzenia. Staraliśmy się – o ile mamy tego świadomość – nie naruszać niczyich praw autorskich i własności intelektualnej. Próbowaliśmy również tam, gdzie to możliwe, wprowadzać informację o zapożyczeniach i źródłach. Jeśli, pomimo naszych starań, ktoś uza, że jakaś część tej strony www narusza wspomniane wyżej prawa, prosimy o kontakt tutaj, lub na mail administratora, a natychmiast postaramy się zmienić wygląd serwisu. Strona realizuje wyłącznie cele edukacyjne i nie przynosi nikomu dochodu.